Handa - kinkiet 80 cm liniowy LED 8 W minimalistyczny nowoczesny czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Handa - kinkiet 80 cm liniowy LED 8 W minimalistyczny nowoczesny czarny
Handa to smukły kinkiet LED o nowoczesnej, liniowej formie, idealny do dekoracyjnego doświetlenia ściany. Czarne wykończenie pasuje do wnętrz minimalistycznych i loftowych, a ciepła barwa 3000K tworzy przyjemną atmosferę. Świetnie sprawdzi się w korytarzu, salonie, sypialni lub jako akcent w przestrzeniach komercyjnych.
Parametry techniczne
-
Nazwa: Handa
-
Model: HAN-W-H80-01
-
Typ: kinkiet
-
Wymiary: wysokość 80 cm
-
Kształt: liniowy
-
Materiał: żelazo + aluminium
-
Kolor: czarny
-
Źródło światła: LED (zintegrowany)
-
Moc LED: 8 W
-
Barwa światła: 3000K
-
Strumień świetlny: ≥ 80 lm/W
-
Zasilanie: 220–240 V / 50 Hz
-
Stopień ochrony: IP20
-
Klasa energetyczna: B
-
Zużycie energii: 8 kWh / 1000 h
-
Certyfikaty: CE / RoHS
-
Gwarancja: 24 miesiące
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Dominujący kolor | Czarny |
| Dominujący materiał | Metal |
| Źródło światła | Gwint | LED zintegrowany |
| Liczba źródeł światła (zakres) | oprawa jednopunktowa |
| Barwa światła | do 3000K - ciepła biała |
| Źródło światła w zestawie | Tak |
| Moc | 8W |
| Zasilanie | 220-240V / 50Hz |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Regulacja wysokości zawieszenia | Nie |
| Zastosowanie | do wewnątrz |
| Dystrybutor | Broers sp. z o.o. |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
599,50 zł
Cena regularna:
1 199,00 zł
149,00 zł
Cena regularna:
239,00 zł
199,00 zł
Cena regularna:
299,00 zł
16,79 zł
Cena regularna:
20,99 zł
Zaloguj się
Wyświetlane są wszystkie opinie - zarówno pozytywnej, jak i te negatywne. Opinie weryfikowane są pod kątem zawierania wulgaryzmów i słów powszechnie uznawanych za obraźliwe.