Handa - kinkiet 200 cm liniowy LED 20 W minimalistyczny nowoczesny czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Handa - kinkiet 200 cm liniowy LED 20 W minimalistyczny nowoczesny czarny
Handa to smukły kinkiet LED o imponującej długości 200 cm, który świetnie sprawdza się jako nowoczesne oświetlenie dekoracyjne ściany. Liniowa forma w czarnym wykończeniu pasuje do wnętrz minimalistycznych i loftowych, a ciepła barwa 3000K buduje przytulny klimat. Idealny do wysokich korytarzy, klatek schodowych, salonów lub jako akcent w przestrzeniach komercyjnych (HoReCa).
Parametry techniczne
-
Nazwa: Handa
-
Model: HAN-W-H200-01
-
Typ: kinkiet
-
Wymiary: wysokość 200 cm
-
Kształt: liniowy
-
Materiał: żelazo + aluminium
-
Kolor: czarny
-
Źródło światła: LED (zintegrowany)
-
Moc LED: 20 W
-
Barwa światła: 3000K
-
Strumień świetlny: ≥ 80 lm/W
-
Zasilanie: 220–240 V / 50 Hz
-
Stopień ochrony: IP20
-
Klasa energetyczna: B
-
Zużycie energii: 20 kWh / 1000 h
-
Certyfikaty: CE / RoHS
-
Gwarancja: 24 miesiące
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Dominujący kolor | Czarny |
| Dominujący materiał | Metal |
| Źródło światła | Gwint | LED zintegrowany |
| Liczba źródeł światła (zakres) | oprawa jednopunktowa |
| Dokładna ilość puntów świetlnych | 1 |
| Barwa światła | do 3000K - ciepła biała |
| Źródło światła w zestawie | Tak |
| Moc | 20 W |
| Zasilanie | 220-240V / 50Hz |
| Zużycie energii | 20kWh/1000h |
| Trwałość | 30000h |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Szerokość | 2,5 cm |
| Głębokość | 6,5 cm |
| Długość | 200 cm |
| Regulacja wysokości zawieszenia | Nie |
| Zastosowanie | do wewnątrz |
| Waga | 1 kg |
| Dystrybutor | Broers sp. z o.o. |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
99,00 zł
Cena regularna:
249,00 zł
171,84 zł
Cena regularna:
179,00 zł
899,00 zł
Cena regularna:
1 199,00 zł
499,50 zł
Cena regularna:
999,00 zł
Zaloguj się
Wyświetlane są wszystkie opinie - zarówno pozytywnej, jak i te negatywne. Opinie weryfikowane są pod kątem zawierania wulgaryzmów i słów powszechnie uznawanych za obraźliwe.