Rappa - duży kinkiet kryształowy 50cm złoty
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Rappa - Duży Kinkiet Kryształowy 50 cm
Elegancja i Blask Kryształów
Dodaj elegancji i luksusu swojemu wnętrzu z kinkietem kryształowym Rappa. Ten kinkiet to idealne połączenie klasycznego stylu z nowoczesnym blaskiem, które wprowadzi do Twojego domu wyjątkowy akcent.
Dlaczego warto wybrać kinkiet kryształowy Rappa?
- Luksusowe materiały - wykonany z wysokiej jakości metalu i przezroczystego szkła dla trwałości i eleganckiego wyglądu.
- Wyjątkowe wykończenie - mosiądz szczotkowany nadaje wnętrzu klasyczny i elegancki charakter.
- Wielowymiarowe oświetlenie - dwa źródła światła typu G9, które doskonale rozświetlą każde pomieszczenie.
Specyfikacje techniczne:
- Typ: Kinkiet
- Materiał: Wysokiej jakości metal, przezroczyste szkło
- Kolor i Wykończenie: Szkło bezbarwne, metal - Mosiądz szczotkowany
- Wymiary:
- Szerokość: 120 mm
- Wysokość: 500 mm
- Głębokość: 120 mm
- Źródło Światła: 2 x G9
Zamów kinkiet kryształowy Rappa teraz i dodaj blasku oraz elegancji do swojego wnętrza!
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Dominujący kolor | Złoty / mosiądz |
| Dominujący materiał | Metal |
| Źródło światła | Gwint | G9 |
| Liczba źródeł światła (zakres) | oprawa dwupunktowa |
| Dokładna ilość puntów świetlnych | 2 |
| Barwa światła | zależna od zastosowanego źródła |
| Możliwość regulacji jasności | zależna od zastosowanego źródła |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Zasilanie | 220-240V / 50Hz |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Szerokość | 12 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Głębokość | 12 cm |
| Regulacja wysokości zawieszenia | Nie |
| Zastosowanie | do wewnątrz |
| Waga | 2 kg |
| Dystrybutor | Broers sp. z o.o. |
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
48,99 zł
Cena regularna:
179,00 zł
49,00 zł
Cena regularna:
119,00 zł
899,25 zł
Cena regularna:
1 199,00 zł
599,00 zł
Cena regularna:
799,00 zł
Zaloguj się
Wyświetlane są wszystkie opinie - zarówno pozytywnej, jak i te negatywne. Opinie weryfikowane są pod kątem zawierania wulgaryzmów i słów powszechnie uznawanych za obraźliwe.