Darla - podłużna nowoczesna lampa nad stół 100 cm czarna
Cena regularna:
999,00 zł
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca | Żyrandol |
| Dominujący kolor | Czarny |
| Dominujący materiał | Metal |
| Źródło światła | Gwint | LED zintegrowany |
| Liczba źródeł światła (zakres) | taśma LED |
| Barwa światła | do 3000K - ciepła biała |
| Możliwość regulacji jasności | zależna od zastosowanego źródła |
| Źródło światła w zestawie | Tak |
| Moc | 36 W |
| Zasilanie | 220-240V / 50Hz |
| Zużycie energii | 36 kWh/1000h |
| Trwałość | 30 000h |
| Strumień świetlny | 80lm/W |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Szerokość | 100 cm |
| Długość przewodu/podwieszenia | 100 cm |
| Regulacja wysokości zawieszenia | Tak |
| Zastosowanie | do wewnątrz |
| Waga | 3 kg |
| Wymiary opakowania | 110x16x15 |
| Dystrybutor | Broers sp. z o.o. |
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
99,00 zł
Cena regularna:
299,00 zł
249,00 zł
Cena regularna:
299,00 zł
1 400,00 zł
Cena regularna:
1 800,00 zł
59,25 zł
Cena regularna:
79,00 zł
Zaloguj się
Wyświetlane są wszystkie opinie - zarówno pozytywnej, jak i te negatywne. Opinie weryfikowane są pod kątem zawierania wulgaryzmów i słów powszechnie uznawanych za obraźliwe.